Barion Pixel

Műsor

<< 2024 MÁJUS

2
MÁJUS

ANTIGONÉ

Csütörtök | 10:00

Neumann Középiskola

14+

2
MÁJUS

A RÚT KISKACSA

Csütörtök | 14:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

7+

3
MÁJUS

A PADLÁS

Péntek | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

3
MÁJUS

A PADLÁS

Péntek | 18:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

4
MÁJUS

A RÚT KISKACSA

Szombat | 16:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

7+

7
MÁJUS

A PADLÁS

Kedd | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

8
MÁJUS

A PADLÁS

Szerda | 14:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

9
MÁJUS

ÁGAS -BOGAS

Csütörtök | 10:00

Benedek E. Ovi

3+

9
MÁJUS

ANTIGONÉ

Csütörtök | 14:00

EKKE

14+

10
MÁJUS

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Péntek | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

11
MÁJUS

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

11
MÁJUS

JERUZSÁLEM

Szombat | 18:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

16+

14
MÁJUS

MOTYÓ KIRÁLY BIRODALMA

Kedd | 10:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

6+

16
MÁJUS

A HÁROMÁGÚ TÖLGYFA TÜNDÉRE

Csütörtök | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

5+

17
MÁJUS

A HÁROMÁGÚ TÖLGYFA TÜNDÉRE

Péntek | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

5+

18
MÁJUS

A HÁROMÁGÚ TÖLGYFA TÜNDÉRE

Szombat | 16:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

5+

21
MÁJUS

Csizmás Kandúr (Mesekönyvszínház)

Kedd | 10:00

Csillagkert Családi Napközi

21
MÁJUS

SZEGÉNY DZSONI ÉS ÁRNIKA

Kedd | 14:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

6+

22
MÁJUS

A HÁROMÁGÚ TÖLGYFA TÜNDÉRE

Szerda | 14:00

Tiszafüred

5+

23
MÁJUS

CSITT

Csütörtök | 09:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

0-3

23
MÁJUS

ANTIGONÉ

Csütörtök | 12:30

Szent István Gimnázium, Bp.

14+

24
MÁJUS

ÁGAS -BOGAS

Péntek | 09:00

Felsőtárkány

3+

25
MÁJUS

ÁGAS -BOGAS –  Gyereknapi különkiadás

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

25
MÁJUS

CIRÓKA-MARÓKA 

Szombat | 14:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

0-3

26
MÁJUS

PAPRIKA JANCSI ÉS AZ ELTŰNT FOGKEFE

Vasárnap | 15:30

Debrecen Zoo

3+

28
MÁJUS

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Kedd | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

28
MÁJUS

ANTIGONÉ

Kedd | 14:00

Andrássy Középiskola

14+

29
MÁJUS

JERUZSÁLEM

Szerda | 10:00

Szent Imre Ált. Iskola

12+

29
MÁJUS

A HÁROMÁGÚ TÖLGYFA TÜNDÉRE

Szerda | 14:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

5+

30
MÁJUS

POM POM MESÉI 

Csütörtök | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

4+

30
MÁJUS

CS&T: CSONGOR ÉS TÜNDE

Csütörtök | 10:00

Neumann Középiskola

14+

31
MÁJUS

ÁGAS -BOGAS

Péntek | 16:00

Kál, Szabadtér

3+

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!