Barion Pixel

Műsor

< 2024 JÚNIUS >

JÚNIUS
1

POM POM MESÉI 

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

4+

JÚNIUS
1

PAPRIKA JANCSI ÉS AZ ELTŰNT FOGKEFE

Szombat | 16:00

Szihalom, Kemencés Udvar

3+

JÚNIUS
4

CS&T: CSONGOR ÉS TÜNDE

Kedd | 10:00

Neumann Középiskola

14+

JÚNIUS
4

ÁGAS -BOGAS

Kedd | 10:00

Mályinkai Óvoda

3+

JÚNIUS
5

KÖRÖS-KÖRÜL

Szerda | 10:00

Bródy Sándor Könyvtár

0-3

JÚNIUS
5

JERUZSÁLEM

Szerda | 10:00

EKKE, Barkóczy u.

14+

JÚNIUS
6

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Csütörtök | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

JÚNIUS
7

CS&T: CSONGOR ÉS TÜNDE

Péntek | 10:00

Neumann Középiskola

14+

JÚNIUS
7

ÁGAS -BOGAS

Péntek | 10:00

Bükkszéki Óvoda

3+

JÚNIUS
8

A HÁROMÁGÚ TÖLGYFA TÜNDÉRE

Szombat | 14:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

5+

JÚNIUS
9

MOLL TÜNDÉR ÁLMA

Vasárnap | 11:00

Nagyváradi Színház (RO)

3+

JÚNIUS
10

MOLL TÜNDÉR ÁLMA

Hétfő | 17:00

Marosvásárhelyi Ariel Sz., (RO)

3+

JÚNIUS
11

MOLL TÜNDÉR ÁLMA

Kedd | 11:00

Marosvásárhelyi Ariel Sz., (RO)

3+

JÚNIUS
11

CSIZMÁS KANDÚR (MESEKÖNYVSZÍNHÁZ)

Kedd | 10:00

Benedek E. Ovi

JÚNIUS
14

CIRÓKA-MARÓKA 

Péntek | 10:00

Remenyik úti Ovi

0-3

JÚNIUS
14

JERUZSÁLEM

Péntek | 13:00

EKKE, Barkóczy u.

14+

JÚNIUS
15

PAPRIKA JANCSI ÉS AZ ELTŰNT FOGKEFE

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

3+

JÚNIUS
15

ÁGAS -BOGAS

Szombat | 15:30

Egri Vár

3+

JÚNIUS
19

A PADLÁS

Szerda | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

JÚNIUS
20

A PADLÁS

Csütörtök | 17:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

JÚNIUS
21

CIRÓKA-MARÓKA 

Péntek | 10:00

Verpelét, Bölcsőde

0-3

JÚNIUS
22

BORIBON

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

3+

JÚNIUS
24

BORIBON

Hétfő | 11:00

Bábszínházak Találkozója, Kecskemét

3+

JÚNIUS
28

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Péntek | 14:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

JÚNIUS
29

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

JÚNIUS
30

ÁGAS -BOGAS

Vasárnap | 10:00

Szederinda Feszt., Dobó tér

3+

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!