Barion Pixel

Műsor

<< 2024 ÁPRILIS >>

6
ÁPRILIS

ÁGAS -BOGAS  Bemutató előadás

Szombat | 16:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

7
ÁPRILIS

BORIBON

Vasárnap | 10:30

Hajdúszoboszló, Kovács Máté Műv. Ház

3+

10
ÁPRILIS

#ARANYVIRÁGCSERÉP

Szerda | 10:00

Neumann Középiskola

14+

11
ÁPRILIS

ÁGAS -BOGAS 

Csütörtök | 10:00

Benedek Elek Óvoda

3+

12
ÁPRILIS

CS & T: CSONGOR ÉS TÜNDE 
Bemutató előadás

Péntek | 10:00

Neumann Középiskola

14+

12
ÁPRILIS

MOTYÓ KIRÁLY BIRODALMA

Péntek | 10:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

6+

13
ÁPRILIS

MOTYÓ KIRÁLY BIRODALMA

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

6+

13
ÁPRILIS
CS & T: CSONGOR ÉS TÜNDE 
Bemutató előadás

Szombat | 18:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

14+

16
ÁPRILIS

MOTYÓ KIRÁLY BIRODALMA

Kedd | 14:00

Tiszafüred

6+

17
ÁPRILIS

CS & T: CSONGOR ÉS TÜNDE 

Szerda | 10:00

Gárdonyi Gimnázium

14+

17
ÁPRILIS

ÁGAS -BOGAS  

Szerda | 10:00

Mezőkövesd, Forrás Ovi

3+

18
ÁPRILIS

A PADLÁS

Csütörtök | 14:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

19
ÁPRILIS

A PADLÁS

Péntek | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

19
ÁPRILIS

A PADLÁS

Péntek | 18:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

20
ÁPRILIS

KÖRÖS-KÖRÜL

Szombat | 10:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

0-3

20
ÁPRILIS

A PADLÁS

Szombat | 16:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

9+

22
ÁPRILIS

KÖRÖS-KÖRÜL

Hétfő | 10:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió, Zártkörű előadás

0-3

23
ÁPRILIS

CIRÓKA-MARÓKA (0-3 éves korig) 

Kedd | 10:00

Felsőtárkányi Faluház

0-3

24
ÁPRILIS

#ARANYVIRÁGCSERÉP

Szerda | 10:00

Neumann Középiskola

14+

24
ÁPRILIS

CS & T: CSONGOR ÉS TÜNDE 

Szerda | 10:00

EKKE, Barkóczy u.

14+

25
ÁPRILIS

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Csütörtök | 10:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

25
ÁPRILIS

MOTYÓ KIRÁLY BIRODALMA

Csütörtök| 14:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

6+

27
ÁPRILIS

BORIBON

Szombat | 11:00

Harlekin Bábszínház - Stúdió

3+

27
ÁPRILIS

A KOCKÁSFÜLŰ NYÚL 

Szombat | 16:00

Harlekin Bábszínház - Nagyszínpad

3+

28
ÁPRILIS

BORIBON

Vasárnap | 16:00

Márai Műv. Központ, Bp.

3+

30
ÁPRILIS

CS & T: CSONGOR ÉS TÜNDE 

Kedd | 10:00

Gárdonyi Gimnázium

14+

30
ÁPRILIS

ANTIGONÉ

Kedd | 11:00

Dobó Gimnázium

14+

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!